
Мармит ATESY Регата М2-1200-1540-02- Б
- Бар
- Коды:124972
448 918 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мармит ATESY Регата М2-1200-1540-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель термостатпен жабдықталған, бұл гастроэзофагеальды түтіктердің қыздыру температурасын реттеуге мүмкіндік береді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған U-тәрізді 2 алынбалы секіргіш кіреді, бұл ваннаға GN 1/2 және GN 1/3 пішіміндегі газ ұстағыштарын орнатуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Онда 2 ТЭН орналасқан герметикалық ваннадан тұрады
- Гастроэмкосттарды ыстық бумен жылытудың "жұмсақ режимін" қамтамасыз етеді
- Сумен жабдықтауға қосылады, ваннаға су орнатылған су шүмегі арқылы құйылады
- Ванна су төгетін және толып кететін құбырмен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр-тұғыр Регата ТП-1540-02
- Ағаш үстел үсті (сол, оң немесе орталық дизайн (сөреге арналған саңылаулары бар немесе саңылаулары жоқ))
- Регата НП-1540-02 науаларға арналған бағыттауыш
- Бір деңгейлі регата сөресі П-1-1540-02
- Екі ярусты сөре Регата П-2-1540-02
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген гастрохем қақпақтары мен оларға арналған қақпақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - мармит 2 тағамдық М2-1200-1540-02- Б |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 448 918 ₸



