
Мармит ATESY Регата М2-1500-1840-02- Б
- Бар
- Коды:124971
478 504 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мармит ATESY Регата М2-1500-1840-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Регата тарату желісінің бір бөлігі ретінде негізгі тағамдармен, гарнирлермен және соустармен гастрономдарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель термостатпен жабдықталған, бұл гастроэзофагеальды түтіктердің қыздыру температурасын реттеуге мүмкіндік береді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған U-тәрізді 3 алынбалы секіргіш кіреді, бұл ваннаға GN 1/2 және GN 1/3 пішіміндегі газ ұстағыштарын орнатуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Онда 2 ТЭН орналасқан герметикалық ваннадан тұрады
- Гастроэмкосттарды ыстық бумен жылытудың "жұмсақ режимін" қамтамасыз етеді
- Сумен жабдықтауға қосылады, ваннаға су орнатылған су шүмегі арқылы құйылады
- Ванна су төгетін және толып кететін құбырмен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр-тұғыр Регата ТП-1840-02
- Ағаш үстел үсті (сол, оң немесе орталық дизайн (сөреге арналған саңылаулары бар немесе саңылаулары жоқ))
- Регата НП-1840-02 науаларға арналған бағыттауыш
- Бір деңгейлі регата сөресі П-1-1840-02
- Екі ярусты сөре Регата П-2-1840-02
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген гастрохем қақпақтары мен оларға арналған қақпақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - мармит 2 тағамдық М2-1500-1840-02- Б |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 521 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 478 504 ₸





