
Ас құралдарына арналған сөре ATESY Регата СП-774-940-02
- Бар
- Коды:146101
194 538 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас құралдарына арналған сөре ATESY Регата СП-774-940-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас құралдарын, нандарды, науаларды және майлықтарды уақытша сақтау және тарату үшін қолданылады. Модель нанды орналастыруға арналған сөремен, шаммен және сәндік әйнекпен жабдықталған. Тіректер AISI430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ас қасықтар мен шай қасықтарды, шанышқыларды және пышақтарды орналастыруға арналған тереңдігі 100 мм болатын 4 GN1/4 баспайтын болаттан жасалған ойық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамалар саны: 2
- Қаптамадағы өлшемдері: 795х750х170 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - БК аспаптарына арналған тіреу-774-940-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.5 кг |
| Биіктігі | 725 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
| Ені | 774 мм |
- Бағасы: 194 538 ₸




