
Айналмалы ішкі модуль ATESY Регата ПМВН-90-02
- Бар
- Коды:146094
343 977 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы модуль ATESY Регата ПМВН-90-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Регата тарату желісінің бір бөлігі ретінде 90° бұрышта фронтальды сызықтың ішкі қисығын жасау үшін қолданылады. Жұмыс беттері легирленген болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуат тарату желісінің кез келген нысанын сапқа тұрғызуға мүмкіндік береді
- Техникалық қызмет көрсету персоналының тауашасы қосымша жұмыс кеңістігін жасайды
- Қызмет көрсетуші персонал тарапынан тауарлық-материалдық қорларды сақтау үшін пайдаланылуы мүмкін тауашалар
- Аспаптар панелінде қосымша жабдықты немесе аспаптарды қосуға арналған розетка орнатылған
- Басқару панеліндегі ажыратқыш тұтынушы тарапынан модульді жарықтандыру үшін қызмет етеді
- Шам бұйымның кернеу астында екенін білдіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Номиналды қуаты: 3 кВТ
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Қаптамадағы өлшемдері: 1810х750х1054 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үстел үсті
- Науалар бағыттағышы
- Қаптау
- Жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - айналмалы модуль ішкі ПМВН-90-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 815 мм |
| Тереңдігі | 634 мм |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап витрина |
| Ені | 1618 мм |
- Бағасы: 343 977 ₸




