
Чафинг-диш ATESY ЧД2-1.1-150-02
- Бар
- Коды:143753
451 680 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш ATESY Регата ЧД2-1.1-150-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдарды тұрақты жылытуға және олардың оңтайлы температурасын сақтауға арналған. Жабдық тот баспайтын ваннадан тұрады, онда су буы пайда болады, ол өніммен бірге GN-1/1 асқазан сыйымдылығын қыздырады. Модель топсалы механизмі бар жиналмалы қақпақпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Монтаждау нұсқасы: ендірілетін
- Өнімнің температурасын будың көмегімен ұстап тұру
- Бу генерациясының ваннасына суды автоматты түрде құю
- Су құю жүйесі
- Кіріктірілген термостат
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннадағы жұмыс температурасы, артық емес: 100 ºС
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.1 кг |
| Биіктігі | 673 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 0.63 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 451 680 ₸



