
Есептегіш бейтарап ATESY Ривьера НС-1200-02- Туралы
- Бар
- Коды:124763
506 029 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Бейтарап есептегіш ATESY Ривьера ПГН-1120-02- О Ривьера тарату желісінің бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жылытуды немесе салқындатуды қажет етпейтін тағамдар мен сусындарды көрсету, сондай-ақ қосымша жабдықтар мен құрылғыларды орнату үшін қолданылады. Модель қызмет көрсетуші персонал тарапынан орналасқан жабдықты қосуға арналған 2 розеткамен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары пластикалық тірек бөлігі бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және алынбалы D2413 емен түсі мен текстурасының әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Модульдің төменгі бөлігінде қызмет көрсетуші персонал тарапынан 2 купе-есікпен жабдықталған ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған бөлік
- Арнайы саңылаулар таңдауға болатын 1, 2 немесе 3 деңгейлі сөрені орнатуға мүмкіндік береді, бұл тауарлардың көрсетілімін арттыруға мүмкіндік береді (сөре бөлек сатып алынады) - сөре шамы (тек 2 немесе 3 деңгейлі сөрелерде) үстелдің үстіңгі жарығын қамтамасыз етеді.
- Сөре (бөлек сатып алынады) үстелдің үстіңгі жағының бүкіл ұзындығын алады
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемдері: 1120х315 мм
- Бағыттауышы бар ені: 1015 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
- Бағыттаушы астындағы шам
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - есептегіш бейтарап үстел НС-1200-02- Сөрелер жоқ туралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 91.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 104 келі |
| Биіктігі | 860-тан 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 506 029 ₸



