
Чафинг-диш ATESY ЧД1-10-02
- Бар
- Коды:143744
517 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш ATESY Регата ЧД1-10-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Регата тарату желісінің құрамында бірінші тағамдарды тұрақты жылыту және олардың оңтайлы температурасын ұстап тұру үшін пайдаланылады. Модель арнайы құлыптың көмегімен кастрөлдің бетіне бекітілген, оңай алынатын қақпақпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Монтаждау нұсқасы: ендірілетін
- Өнімнің температурасын будың көмегімен ұстап тұру
- Бу генерациясының ваннасына суды автоматты түрде құю
- Су құю жүйесі
- Кіріктірілген термостат
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 10 л
- Ваннадағы жұмыс температурасы, артық емес: 100 ºС
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.4 кг |
| Биіктігі | 599 мм |
| Тереңдігі | 452 мм |
| Қуат | 0.63 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата, Elegia Premium |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 517 325 ₸




