
ATESY Регата М1.3С-1370-02 электр көтергіштеріне арналған мармит
- Бар
- Коды:124795
563 965 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY Регата М1.3С-1370-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Регата тарату желісінің бір бөлігі ретінде бірінші тағамдары бар электр сатушыларды орналастыру және электр желісіне қосу үшін қолданылады. Модель қызмет көрсетуші персонал тарапынан үстелдің астында орналасқан 3 розеткамен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үсті легирленген болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған тірек бөлігінен жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы және артқы тақтайшалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Көлемі 16 литрге дейінгі 3 электрлік сатыларды орналастыруға жарамды
- Таңдау үшін 1 немесе 2 деңгейлі сөрені орнату мүмкіндігі, бұл тауарлардың көрсетілімін арттыруға мүмкіндік береді (сөре бөлек сатып алынады)
- Модуль бағыттағышы (бөлек сатып алынады) іргелес модульдердің бағыттағыштарымен үздіксіз, тегіс бетті құра отырып қосыла алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің еден деңгейінен биіктігі: 475 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ағаш үстел үсті (сөреге арналған саңылаулары бар немесе саңылаулары жоқ)
- Регата НП-1370-02 науаларға арналған бағыттауыш
- Бір деңгейлі регата сөресі П-1-1370-02
- Екі ярусты сөре Регата П-2-1370-02
- Регата СВВ-1370-02 шамдар жиынтығы
- Алдыңғы панель-тор (ағаш) 1370х530 мм
- Алдыңғы панель (теріден жасалған шыны) 1370х530 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - мармит 1-ші курстар астында эл.турен М1.3С-1370-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 88.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 795-тен 835 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 788 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1370 мм |
- Бағасы: 563 965 ₸






