
Беті салқындатылатын ATESY Регата ОП-900-1240-02
- Бар
- Коды:145970
700 617 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Regatta OP- 900-1240-02 салқындатылған беті салқындатылған сусындарды, салаттарды, тіскебасарларды және салқындатылған сақтауды қажет ететін басқа тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға, көрсетуге және таратуға арналған. Беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Салқындатылатын бетінен конденсатты ағызу үшін бұрыштарда орналасқан су төгетін фитингтер қарастырылған
- Ыдыс-аяқтар мен азық-түліктер салқындатылған үстелдің үстіңгі бетіне ыдыс-аяқта, зауыттық қаптамада немесе гастрономдарда орналастырылуы мүмкін
- Ыдыстардың көлемін шектемейді
- Хладагент R404А
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы өлшемдері: 1000х773х692 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - салқындатылатын беті ОП- 900-1240-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 101.7 кг |
| Биіктігі | 598 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатылатын беті |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 700 617 ₸





