
ATESY Ривьера МПТ-2.950-02 ыдыстарын жылыту модулі
- Бар
- Коды:120634
814 538 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Riviera MPT-2.950-02 пластинаны жылыту модулі Ривьера тарату желісінің бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пластиналарды уақытша сақтау және жылы ұстау үшін қолданылады. Модель тәрелкелерді орналастыруға арналған 2 секциямен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, тығындар тот баспайтын штангадан, аяқтары тот баспайтын болаттан және пластикалық тірек бөлігінен жасалған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және алынбалы D2413 емен түсі мен текстурасының әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Пластиналар серіппелі механизм қолдайтын платформаға қойылады
- Механизм үстелдің үстінде бірнеше табақтарды ғана ұстайды, қалған табақтар қыздырылған көлемде
- Пластиналарды көтеру оларды пайдалану кезінде автоматты түрде жүреді
- Секциялардың жоғарғы жағындағы пластиналар дестесінің реттелетін диаметрлі тығындары
- Секциялар ішіндегі табақтарды жылытуды ТЭНдер жүзеге асырады
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Секциялар: 45 табақ
- Модуль: 90 табақ
- Пластинаның диаметрі: 160-тан 320 мм-ге дейін
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемдері: 950х315 мм
- Бағыттауышы бар ені: 1015 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
- Бағыттаушы астындағы шам
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - МПТ-2 табақтарын жылыту модулі. 950-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 84.5 кг |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.54 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 60 °C-қа дейін |
| Түрі | табақтарды жылытуға арналған модуль |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 814 538 ₸



