
ATESY тоңазытқыш витринасы Регата ХВ-1200-1370-02
- Бар
- Коды:146110
1 909 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY тоңазытқыш витринасы Регата ХВ-1200-1370-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқын сусындарды, салаттарды, ашытылған сүт өнімдерін және тоңазытқышта сақтауды қажет ететін басқа да тағамдарды қысқа мерзімді сақтау, көрсету және тарату үшін қолданылады. Модель 2 сыйымды алынбалы перфорацияланған сөрелермен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалардан, витринаның төбесінен және сатып алушы тарапынан өздігінен жабылатын есіктерден - қалыңдығы 6 мм шыныдан, есіктер - техникалық қызмет көрсету персоналы тарапынан "купе" - екі қабатты терезелерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты желдеткішпен жабдықталған тиімді динамикалық салқындату жүйесі
- 2 ішкі сөредегі перфорация суықтың бүкіл көлемді біркелкі толтыруына мүмкіндік береді
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Ішкі жарықтандыру (жоғарғы бөлігінде 2 шам)
- Санитарлық тазалауды жүзеге асыру үшін сөрелерді оңай алып тастауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагент: R404А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - тоңазытқыш витрина ХВ-1200-1370-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 165.3 кг |
| Биіктігі | 1489 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш витринасы |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 909 951 ₸







