
ATESY Ривьера П-2.1120-02 сөресі
- Бар
- Коды:120594
123 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Riviera P-2.1120-02 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші және екінші тағамдарды, ыстық және салқын тағамдар мен сусындарды, кондитерлік өнімдерді қысқа мерзімді сақтау және тарату, сондай-ақ тұтынушыларды ас құралдарымен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ас үй сөресі М1 модульдерімен құрастырылады-2.1120-02- О, М-2.1120-02- БОЙЫНША, М-2.1120-02- ЖО және ОЖ-1120-02- О.
Ерекшеліктері:
- Жарықдиодты шам (төменгі сөренің астына орнатылған)
- Конструкция барлық беттерді мұқият санитарлық өңдеуді оңай жүзеге асыратындай етіп ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс деңгейлерінің саны: 2
- Өлшемдері: 1120х300х612 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - 2 қабатты сөре П-2.1120-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.31 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.31 кг |
| Биіктігі | 612 мм |
| Тереңдігі | 1120 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 123 698 ₸


