
ATESY сөресі Ривьера П-1.755-02
- Бар
- Коды:120411
68 600 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Riviera P-1.755-02 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші және екінші тағамдарды, ыстық және салқын тағамдар мен сусындарды, кондитерлік өнімдерді қысқа мерзімді сақтау және тарату, сондай-ақ тұтынушыларды ас құралдарымен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Модель ПГН модулімен құрастырылады-1120-02- О.
Ерекшеліктері:
- Жарықдиодты шам
- Конструкция барлық беттерді мұқият санитарлық өңдеуді оңай жүзеге асыратындай етіп ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс деңгейлерінің саны: 1
- Өлшемдері: 755х300х335 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - сөре 1-но ярусты П-1. 755-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 68 600 ₸


