
ATESY Ривьера П-1.1000-02 сөресі
- Бар
- Коды:116563
75 393 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Riviera P-1.1000-02 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші және екінші тағамдарды, ыстық және салқын тағамдар мен сусындарды, кондитерлік өнімдерді қысқа мерзімді сақтау және тарату, сондай-ақ тұтынушыларды ас құралдарымен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Модель ҚТҚ.1500-02-О модулімен құрастырылады.
Ерекшеліктері:
- Жарықдиодты шам
- Конструкция барлық беттерді мұқият санитарлық өңдеуді оңай жүзеге асыратындай етіп ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс деңгейлерінің саны: 1
- Өлшемдері: 1000х300х335 мм
- Салмағы: 7,98 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - сөре 1-но ярусты П-1.1000-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.4 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 75 393 ₸


