
ATESY Регата науаларына арналған бағыттауыш НП-1540-02
- Бар
- Коды:146475
101 845 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Regata NP-1540-02 науаларына арналған нұсқаулық "Регата" қоғамдық тамақтандыру желісінің модульдеріне орнатылған және тұтынушыларға қызмет көрсету кезінде тамақ науаларын (бірінші және екінші курстар, ыстық және салқын тағамдар мен сусындар, кондитерлік өнімдер және т.б.) жылжытуға арналған. . Бағыттаушы екі кронштейннен тұрады, олар қуат тарату желісінің модуліне алдыңғы жағынан бекітіледі және диаметрі 25 мм болатын 4 құбырдан тұрады. Барлық элементтер AISI304 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көршілес бағыттағыштармен арнайы элементтердің көмегімен бір жолға қосылады
- Дәнекерленген конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы өлшемдері: 1535х420х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - НП-1540-02 табақтарына арналған бағыттаушы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.6 кг |
| Биіктігі | 103 мм |
| Тереңдігі | 392.5 мм |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1525 мм |
- Бағасы: 101 845 ₸


