
Мармит Abat Аста ПМЭС-70КМ-80
- Бар
- Коды:20617
1 010 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ПМЭС-70КМ-80 Аста тарату желісінің бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тарату желілерінің бөлігі ретінде негізгі тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттейтін екінші тағамдардың мармиті
- Гастроэмкосттарды жылыту тәсілі – "құрғақ" ыстық ауа
- Төменде ас үй жабдықтарын сақтауға арналған шкаф орналасқан
- Ыдыс-аяқтарды қоюға арналған жарықтандыруы бар мармиттің үстіндегі қос сөре
- Науаларға арналған астроұстағыштар мен бағыттағыштар жеткізу пакетіне кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 2х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 2х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- 3х GN 1/3 тереңдігі 150 мм
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080211120998055936 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 1482 мм |
| Тереңдігі | 705-тен 1030 мм-ге дейін |
| Қуат | 1.62 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Аста |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 85 °C |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 010 559 ₸



