
Аспаптарға арналған сөре Abat Аста ПСХ-70КМ
- Бар
- Коды:127123
315 875 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абат ПСХ-70КМ аспаптар есептегіші қысқа мерзімді сақтау және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас құралдары мен кесілген нандарды таратуға дайындау үшін Аста тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Стақандар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне түйіспелері жоқ бағыттағыштар кіреді.
Ерекшеліктері:
- 4 қабат. ас құралдарына арналған стақандар
- Нан салғыш - үстелдің үстіне кесілген нанға арналған сөре орнатылған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802696 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 1340 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Бағыттаушы ені | 630 мм |
| Серия | Аста |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
- Бағасы: 315 875 ₸




