
Abat ПВХМ-70КМУ тот баспайтын сөре-витрина, оң жақтағы витрина
- Бар
- Коды:105970
2 472 344 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПВХМ-70КМУ сөре-витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші және екінші тағамдарды көрсету, салқындату, қысқа мерзімді сақтау және ыстық күйде ұстау үшін Шағын тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Бұған тоңазытқыш витринаның және бірінші және екінші тағамдарға арналған мармит бөлімінің болуы ықпал етеді. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Тоңазытқыш витринасында салқындатылған ауаның мәжбүрлі айналымы және жарықтандыру шамы
- 3 сөре-торлар
- 2 Гастроэмкосты бар салқындатылатын ванна GN 1/1
- Бірінші курстардың мармиті - 3 позициялы пакеттік қосқыштың қуатын реттейтін бір оттық
- Температураны бірқалыпты реттейтін екінші тағамдардың мармиті
- Гастроэмкосттарды жылыту тәсілі – ыстық бу
- Төменде ас үй жабдықтарын сақтауға арналған шкаф орналасқан
- Ыдыс-аяқтарды қоюға арналған жарықтандыруы бар мармиттің үстіндегі қос сөре
- Науаларға арналған астроұстағыштар мен бағыттағыштар жеткізу пакетіне кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлем:
- Витрина: 350 л
- Ванна: 60 л
- Мармит ваннасындағы судың көлемі: 8 л
- Демонстрациялық алаң:
- Сөрелер: 1,04 м2
- Монша: 0,35 м2
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 3х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 2х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- 2х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- Гастроэмкосттардың номиналды сыйымдылығы: 48 л
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,37 кг
- Витринаның энергия тұтынуы: тәулігіне 7 кВТ*сағ
- Ваннаның көлемі:
- Витрина: 633х510х174 мм
- Мармит: 800х510х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802019 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 250 келі |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Тереңдігі | 705-тен 1030 мм-ге дейін |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| бағыттаубасқарутоңазыту бөлігінің температуралық режимі | 5-тен 15 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Серия | Шағын |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 85 °C |
| Түрі | тоңазытқыш витринасы, 1 тағамға арналған мармит, 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 2275 мм |
- Бағасы: 2 472 344 ₸




