
Абат ПСХ-70Т аспаптары мен табақшаларына арналған сөре
- Бар
- Коды:47677
605 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абат ПСХ-70Т ас құралдарына арналған есептегіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тарату желілерінің бөлігі ретінде науалар мен ас құралдарын қысқа мерзімді сақтау және таратуға дайындау үшін Премьер тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 3х GN 1/3 тереңдігі 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801031 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1625 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Қуат | 0.012 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Премьер |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 605 226 ₸



