
Айналмалы модуль Abat Аста МП-90КМ-01
- Бар
- Коды:20621
353 652 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы модуль Abat МП-90КМ-01 Аста тарату желісінің бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін, кондитерлік өнімдерді, ыдыс-аяқтарды және ас құралдарын көрсету үшін қолданылады.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұрылу бұрышы: 90°
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Түрі | Модуль |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802091 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Серия | Аста |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1430 мм |
- Бағасы: 353 652 ₸



