
Мармит Abat ЭМӨ-70
- Бар
- Коды:165412
795 840 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік жылжымалы мармит Abat ЭМК-70М ыстық цехтардың технологиялық желілерінің бөлігі ретінде және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өзіне-өзі қызмет көрсету желілерінде негізгі тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель термостатпен, ас үй жабдықтары мен керек-жарақтарына арналған сөремен, 2 жарықтандыру шамымен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, олардың екеуі тежегіш механизмі бар. Қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу кешеніне тұтқалары мен қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 2 GN 1/1 асқазан сыйымдылығы және тереңдігі 150 мм болатын 3 GN 1/3 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Гастроэмкосттарды жылыту - суды қыздыру арқылы алынатын ыстық бумен.
- Тасымалдауды жеңілдету үшін екі жағынан тұтқалар
Қосымша сипаттамалар:
- Мармит ваннасындағы су көлемі: 12 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 2х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 3х GN 1/3 тереңдігі 150 мм
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 45 мин.
- Пен қыздыру элементтерінің саны: 2
- Ваннаның өлшемдері: 960х510х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001635 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Биіктігі | 850-ден 882 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 85 °C |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 795 840 ₸








