
Ас құралдарына арналған сөре Abat Аста ПСП-70КМ (тот баспайтын. үстел үсті)
- Бар
- Коды:218216
247 315 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абат ПСП-70КМ ас құралдарының есептегіші қысқа мерзімді сақтау және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен ас құралдарын таратуға дайындау үшін Аста тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000011563 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 1242 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Серия | Аста |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ас құралдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 247 315 ₸



