
Сөре-витрина Abat Патша ПВВ(Н)-70М-01
- Бар
- Коды:308990
776 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПВВ(Н)-70М-01 сөре-витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдарды, салқын тағамдар мен сусындарды көрсету, салқындату, қысқа мерзімді сақтау үшін Патч тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель шамдармен, салқындатылған ваннамен және 2 ашық сөремен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Төменде ас үй жабдықтарын сақтауға арналған шкаф орналасқан
- Ыдыс-аяқтарды орналастыруға арналған жарықтандырылған қос сөре
- Науаларға арналған бағыттағыштар жеткізу пакетіне кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындатқыш: R22
- Ваннаның тереңдігі: 85 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 1375 мм |
| Тереңдігі | 1040 мм |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| бағыттаубасқарутоңазыту бөлігінің температуралық режимі | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Серия | Патша |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тоңазытқыш витринасы |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 776 630 ₸



