
Мармит Abat ЭМК-70М
- Бар
- Коды:20667
981 383 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ЭМК-70М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тарату желілерінің бөлігі ретінде негізгі тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау және ыстық күйде ұстау үшін Патч тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттейтін екінші тағамдардың мармиті
- Төменде ас үй жабдықтарын сақтауға арналған шкаф орналасқан
- Ыдыс-аяқтарды қоюға арналған жарықтандыруы бар мармиттің үстіндегі қос сөре
- Науаларға арналған астроұстағыштар мен бағыттағыштар жеткізу пакетіне кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Мармит ваннасындағы судың көлемі: 10 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 1х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 2х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- 3х GN 1/3 тереңдігі 150 мм
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000180343 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Тереңдігі | 805-тен 1030 мм-ге дейін |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Патша |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 85 °C |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 981 383 ₸



