
Ас құралдарына арналған сөре Abat ПСП-70ПМ
- Бар
- Коды:47734
323 913 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PSP-70PM ас құралдарына арналған есептегіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тарату желілерінің бөлігі ретінде науалар мен ас құралдарын қысқа мерзімді сақтау және таратуға дайындау үшін жылжымалы тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000215 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Биіктігі | 1362 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 323 913 ₸





