
Ас құралдарына арналған сөре Abat ПСП-70М
- Бар
- Коды:20662
328 735 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat PSP-70M ас құралдарының есептегіші қысқа мерзімді сақтау және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен ас құралдарын таратуға дайындау үшін Патч тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002525 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Биіктігі | 1362 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Серия | Патша |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 328 735 ₸



