
Кассалық кабина Abat Hot-Line КК-70Х
- Бар
- Коды:126700
424 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КК-70Х кассасы кассалық аппаратты орнату және тұтынушылармен есеп айырысу үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында HOT-LINE тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель кассалық аппаратты қосу үшін жерге тұйықтау штыры бар 1 розеткамен жабдықталған. Корпус пен панельдер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті астындағы қосымша сөре
- Сол және оң орындау - әдепкі бойынша касса кабинасы сол нұсқада жасалады (бағыттағыштар кассирдің сол жағында орналасқан), сонымен қатар оң жақта өздігінен құрастырылуы мүмкін, ол үшін негізде, бүйір қабырғада, үстелдің үстіңгі жағында және корпуста қосымша бұрандалы тесіктер қарастырылған
- Түйіспелері жоқ бағыттаушы - науа қозғалған кезде сорпалар мен сусындар төгілмейді (жеткізу көлеміне кіреді)
- Астыңғы жиегі бойынша ірге еденнен элементтің корпусына дейінгі аралықты жабады - бұйымның астына шаң жиналмайды
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- алынбалы панельдердің 5 нұсқасы: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын (жинаққа кірмейді және бөлек сатып алынады) немесе тот баспайтын болат (стандартты жабдық)
- Панельдер оңай алынып тасталады және 4 сәндік бұрандаға оңай бекітіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 230 В
- Жерге тұйықтау істігі: 16 А
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Алынбалы сәндік панель (4 нұсқа: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын)
- Шеткі жинақ (оң немесе сол)
- Дөңгелектер жинағы (2 бекітілген доңғалақ, 2 айналмалы доңғалақ)
Назар аударыңыз! HOT-LINE тарату желісі әдепкі бойынша тот баспайтын болаттан жасалған панельдермен жасалады. Алынбалы сәндік панельдер бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001645 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58.2 кг |
| Биіктігі | 869 мм |
| Тереңдігі | 717-ден 1016 мм-ге дейін |
| Серия | HOT-LINE |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 424 382 ₸











