
Ас құралдарына арналған сөре Abat ПСХ-70М
- Бар
- Коды:44608
448 495 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абат ПСХ-70М ас құралдарының есептегіші қысқа мерзімді сақтау және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен ас құралдарын таратуға дайындау үшін Патч тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| Серия | Патша |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ас құралдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 448 495 ₸



