
Табақтарды жылытуға арналған есептегіш Abat ПТЭ-70КМ(П)-80
- Бар
- Коды:84360
655 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табақтарды жылытуға арналған есептегіш Abat PTE-70КМ(Р)-80 ыдыстарды кейіннен пайдалануға дайындауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжымалы тарату желісінің бөлігі ретінде жылы күйде ұстауға арналған. Модель серіппелі кассеталық механизммен жабдықталған, ол пластиналарды пайдалану кезінде автоматты түрде көтеруді және биіктігі реттелетін аяқтарды жасайды.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты: 50 мин.
- Пластиналардың максималды жүктемесі: 80
- Пластиналардың диаметрі: 240 мм-ге дейін
- Тэндер саны: 2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807548 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 920 мм |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 60 °C-қа дейін |
| Түрі | табақтарды жылытуға арналған модуль |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 655 139 ₸



