
Мармит Abat Hot-Line ПМЕС-70Х-01
- Бар
- Коды:126729
821 436 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ПМЭС-70Х-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында HOT-LINE тарату желісінің бір бөлігі ретінде бірінші тағамдары бар ыдыстарды ыстық күйде ұстау және оларды тұтынушыға тарату үшін қолданылады. Модель 3 дөңгелек оттықпен және олардың температурасын реттеуге мүмкіндік беретін 3 қосқышпен жабдықталған. Корпус пен панельдер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сатып алушы тарапынан сынуға қарсы үлдірі бар иілген шыны
- Үстіңгі жағындағы бір кең шыны сөре
- Жарықдиодты-жарықтандыру - үнемділік және пульсациясыз біркелкі жайлы жарық
- Түйіспелері жоқ бағыттаушы - науа қозғалған кезде сорпалар мен сусындар төгілмейді (жеткізу көлеміне кіреді)
- Астыңғы жиегі бойынша ірге еденнен элементтің корпусына дейінгі аралықты жабады - бұйымның астына шаң жиналмайды
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- алынбалы панельдердің 5 нұсқасы: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын (жинаққа кірмейді және бөлек сатып алынады) немесе тот баспайтын болат (стандартты жабдық)
- Панельдер оңай алынып тасталады және 4 сәндік бұрандаға оңай бекітіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің бетінің ауданы: 0,57 м2
- Сөреге макс. жүктеме: 20 кг
- Оттықтың диаметрі: 220 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Алынбалы сәндік панель (4 нұсқа: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын)
- Шеткі жинақ (оң немесе сол)
- Дөңгелектер жинағы (2 бекітілген доңғалақ, 2 айналмалы доңғалақ)
Назар аударыңыз! HOT-LINE тарату желісі әдепкі бойынша тот баспайтын болаттан жасалған панельдермен жасалады. Алынбалы сәндік панельдер бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002758 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Биіктігі | 1217 мм |
| Тереңдігі | 717-ден 1016 мм-ге дейін |
| Қуат | 3.19 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Серия | HOT-LINE |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 400 °C |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 821 436 ₸











