
Abat Hot-Line ПГН-70Х-05 ыстық сусындарға арналған сөре
- Бар
- Коды:126733
849 567 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыстық сусындарға арналған есептегіш Abat ПГН-70Х-05 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді қысқа мерзімді сақтау және тұтынушыға тарату, сондай-ақ оның үстеліне термостат пен қазандықты орнату үшін HOT-LINE тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. . Модель жерге тұйықтау түйреуіштері бар 2 розеткамен жабдықталған. Корпус пен панельдер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- жерге тұйықтағыштары бар 2 розетка
- Сатып алушы тарапынан сынуға қарсы үлдірі бар иілген шыны
- Үстіңгі жағындағы екі кең шыны сөре
- Құрал-саймандарды сақтауға арналған есіктері бар бейтарап шкаф
- Жарықдиодты-жарықтандыру - үнемділік және пульсациясыз біркелкі жайлы жарық (1 шам)
- Түйіспелері жоқ бағыттаушы - науа қозғалған кезде сорпалар мен сусындар төгілмейді (жеткізу көлеміне кіреді)
- Астыңғы жиегі бойынша ірге еденнен элементтің корпусына дейінгі аралықты жабады - бұйымның астына шаң жиналмайды
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- алынбалы панельдердің 5 нұсқасы: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын (жинаққа кірмейді және бөлек сатып алынады) немесе тот баспайтын болат (стандартты жабдық)
- Панельдер оңай алынып тасталады және 4 сәндік бұрандаға оңай бекітіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің бетінің ауданы: 0,8 м2
- Сөреге макс. жүктеме: 20 кг
- Жерге тұйықтау істігі: 16 А
- Жарықтандыру шамының қуаты: 12 Вт
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Алынбалы сәндік панель (4 нұсқа: жаңғақ, емен, шие, қызыл алтын)
- Шеткі жинақ (оң немесе сол)
- Дөңгелектер жинағы (2 бекітілген доңғалақ, 2 айналмалы доңғалақ)
Назар аударыңыз! HOT-LINE тарату желісі әдепкі бойынша тот баспайтын болаттан жасалған панельдермен жасалады. Алынбалы сәндік панельдер бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002791 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Биіктігі | 1487 мм |
| Тереңдігі | 1016 мм |
| Бағыттауышкернеу | 220 Жылы |
| Серия | HOT-LINE |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сусындарға арналған сөре |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 849 567 ₸











