
Салқындатылмайтын есептегіш Carboma Palm G95 N-9 (У-2 ішкі)
- Бар
- Коды:62390
199 360 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G95 N-9 (U-2 ішкі) бұрыштық есептегіш дүкендерде, қоғамдық тамақтандыру орындарында және саудада тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдету үшін тарату желілерінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Корпус мырышталған болаттан, ал үстіңгі жағы тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1405x970x1230 мм
- Қаптама көлемі: 1,68 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті сәндік панельдер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | У-2 бұрышы ішкі / Palm G95 N-9 (У-2 Полюс ішкі) 1801424p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
| Ені | 1405 мм |
- Бағасы: 199 360 ₸


