
Салқындатылмайтын есептегіш Carboma Palm G95 N-8 (У-1 сыртқы)
- Бар
- Коды:62389
237 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G95 N-8 (U-1 сыртқы) бұрыштық есептегіші дүкендерде, қоғамдық тамақтандыру орындарында және саудада тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдету үшін тарату желілерінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Корпус мырышталған болаттан, ал үстіңгі жағы тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1405x970x1230 мм
- Қаптама көлемі: 1,68 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті сәндік панельдер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | У-1 сыртқы бұрышы. / Palm G95 N-8 (У-1 полюсі сыртқы) 1801423p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
| Ені | 1405 мм |
- Бағасы: 237 298 ₸


