
Аспаптарға арналған тіреуіш KAYMAN СП-700-02
- Бар
- Коды:284199
307 290 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СП-700-02 аспаптарына арналған сөре қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде ас құралдарын, нандарды, науаларды және майлықтарды сақтауға арналған. Модель екі деңгейлі сөремен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Науаларды орналастыруға арналған үстел үсті
- Астыңғы сөре ас қасықтар мен шай қасықтарды, шанышқыларды, пышақтарды және майлықтарды сақтауға арналған перфорацияланған тот баспайтын болаттан жасалған 5 бөліктен тұратын блокпен жабдықталған
- Үстіңгі сөре нанның екі сортын жаюға арналған 2 GN 1/1 астроқабырғамен жабдықталған
- Науалардың қосымша қорын сақтауға арналған техникалық қызмет көрсету персоналының орны
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың тереңдігі: 40 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 700х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 820х720х1640 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 661 мм |
| ПолкаШирина | 700 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ас құралдарына арналған сөре |
- Бағасы: 307 290 ₸


