
Бейтарап бұрыштық есептегіш KAYMAN ПНВШ-90-02 сыртқы
- Бар
- Коды:284309
280 795 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНВШ-90-02 бұрыштық бейтарап есептегіші азық-түлікті, дайын тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды қысқа мерзімді сақтау және желінің бұрышын өзгерту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, науалар мен аяқтарға арналған бағыттаушы тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Сызықтың бұрылу бұрышы: 90°
- Сәндік панельдің өлшемі: 476х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1480х600х985 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53.4 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 566 мм |
| Бағыттаушы ені | 1450 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
- Бағасы: 280 795 ₸


