
КАЙМАН ПК-1200-02 шынтақшасы бар касса сөресі
- Бар
- Коды:284243
408 731 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПК-1200-02 кассалық кассасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сатушы-кассирдің жұмыс орнын жабдықтау үшін PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель кассалық аппаратты қосуға арналған розеткамен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Корпус, үстелдің үстіңгі тақтайы және науа бағыттағышы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі тақтай ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кассирді сатып алушыға қаратып орналастыру
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Қосылатын жабдықтың қуаты: 2,2 кВТ
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1200х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1200х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1280х890х1360 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу пакетіне кірмейтін кассалық аппараты бар модуль көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 86,5 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Бағыттауышкернеу | 220 Жылы |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 408 731 ₸


