
Бейтарап бұрыштық есептегіш KAYMAN ПНВН-90-02 ішкі
- Бар
- Коды:284305
349 187 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНВН-90-02 бұрыштық бейтарап есептегіші азық-түлікті, дайын тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды қысқа мерзімді сақтау және желінің бұрышын өзгерту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, науалар мен аяқтарға арналған бағыттаушы тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Сызықтың бұрылу бұрышы: 90°
- Сәндік панельдің өлшемі: 1х1269х190, 2х90х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1540х755х1090 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70.1 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 881 мм |
| Бағыттаушы ені | 1420 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
- Бағасы: 349 187 ₸


