
Екінші курстарға арналған мармит KAYMAN GUSTO МР2-1200-1540-02- Б
- Бар
- Коды:311056
427 495 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ендірілетін мармит KAYMAN GUSTO МР2-1200-1540-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды жылытуға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель 2 құбырлы электр жылытқышы (ТЭМ) бар тікбұрышты ванна бөлмесімен жабдықталған. Ванна AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған U-тәрізді алынбалы секіргіштер кіреді.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеу
- Бумен жылыту
- Ваннаға кіріктірілген су шүмегін пайдаланып су құю
- Толып кету жүйесі арқылы кәрізге суды автоматты түрде төгу
- "Құрғақ" қыздырудан қорғау
- Үстел үсті модуліне бекіту
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Гастроэмкосттардың форматы (секіргіштермен): GN1/1 (GN1/2 / GN1/3)
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы GN1/1: 3
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 150 мм
- Ваннаның өлшемдері: 1010х510х180 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр-тұғыр GUSTO ТП-1540-02
- 1-деңгейлі сөре GUSTO П-1-1540-02
- 2-деңгейлі сөре GUSTO П-2-1540-02
- Науаларға арналған бағыттаушы GUSTO НП-1540-02
- Тұғырлардың тұғырларына арналған жарықтандыру GUSTO ПСВ-1540-02
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GUSTO М2-1200-1540-02-П |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 2.42 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | GUSTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 427 495 ₸


