
Бейтарап есептегіш KAYMAN ДС-1120-02- О-Л
- Бар
- Коды:284312
441 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап есептегіш KAYMAN ДС-1120-02- О-Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде жылытуды немесе салқындатуды қажет етпейтін тағамдар мен сусындарды көрсету, сондай-ақ қосымша жабдықты орнату үшін қолданылады. Модель техникалық қызмет көрсету персоналы тарапынан 2 розеткамен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, науалар мен аяқтарға арналған бағыттаушы тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Модульдің төменгі бөлігінде ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған персонал тарапынан 1 сөре және купе есіктері бар бөлік
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1120х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1120х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1360х880х1090 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
- 1-бірақ, 2-ші немесе 3-ші деңгейлі сөре
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Бағыттаушы ені | 1120 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
- Бағасы: 441 553 ₸


