
Екінші курстарға арналған мармит KAYMAN GUSTO ЧД2-1.1-150-02
- Бар
- Коды:310903
430 125 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN GUSTO ендірілетін мармит ЧД2-1.1-150-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдарды жылытуға және олардың оңтайлы температурасын сақтауға арналған. Модель құбырлы электр жылытқышы (ТЭН) бар тікбұрышты ванна бөлмесімен, асқазанға арналған резервуармен, топсалы сегменті бар күмбезді қақпақпен, топсалы механизммен және жалпақ тұтқамен жабдықталған. Ванна AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Басқару пульті арқылы қыздыру элементін қосу және температураны реттеу
- Бумен жылыту
- Ваннаға кіріктірілген су шүмегін пайдаланып су құю
- Толып кету жүйесі арқылы кәрізге суды автоматты түрде төгу
- "Құрғақ" қыздырудан қорғау
- Үстел үсті модуліне бекіту
- Гастрономиялық сыйымдылық форматы: GN1/1
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкость тереңдігі: 150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 673 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 0.63 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | GUSTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 430 125 ₸


