
Мармит бірінші курстар KAYMAN МР1-2.1120-02- О-Л
- Бар
- Коды:284245
482 946 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит бірінші курстар KAYMAN МР1-2.1120-02- О-Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде бірінші тағамдармен бірге пеш үстіндегі ыдыстарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель 2 оттықпен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Корпус, үстел үсті және науа сырғытпасы AISI 430 баспайтын болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- қуатты реттеудің 6 деңгейі
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың температурасы: 20-дан 300 °С-қа дейін
- Оттықтардың диаметрі: 220 мм
- Ыдыстардың көлемі: 50 л дейін
- Оттығы бар үстелдің үстіңгі тақтайының биіктігі: 510 мм
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1120х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1120х190 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1360х1090х880 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
- 1-бірақ, 2-ші немесе 3-ші деңгейлі сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 89 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қуат | 4.02 кВТ |
| Бағыттауышкернеу | 220 Жылы |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 482 946 ₸


