
Бірінші курстарға арналған мармит KAYMAN GUSTO МР1.3С-1370-02
- Бар
- Коды:311050
537 061 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген мармит KAYMAN GUSTO МР1.3С-1370-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде қолдайтын электр сатушыларды орналастыруға арналған. Модель персонал тарапынан 3 розеткамен жабдықталған. Корпус AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, тірек тіректері пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне алдыңғы және артқы тақтайшалар кіреді.
Электросупницалар жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Бесік жыры түріндегі ажыратқыш
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қосылатын жабдықтың номиналды қуаты: 3х2,3 кВТ
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Электр көтергіштер
- 1-деңгейлі сөре GUSTO П-1-1370-02
- 2-деңгейлі сөре GUSTO П-2-1370-02
- Науаларға арналған бағыттаушы GUSTO НП-1370-02
- Тұғырлардың тұғырларына арналған жарықтандыру GUSTO ПСВ-1370-02
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ГУСТО М1.3С-1370-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 88.13 кг |
| Биіктігі | 815 мм |
| Тереңдігі | 788 мм |
| Қуат | 6.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | GUSTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1370 мм |
- Бағасы: 537 061 ₸


