
Бірінші курстарға арналған мармит KAYMAN GUSTO ЧД1-10-02
- Бар
- Коды:310902
492 643 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген мармит KAYMAN GUSTO ЧД1-10-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші тағамдарды жылытуға және олардың оңтайлы температурасын сақтауға арналған. Модель құбырлы электр жылытқышы (ТЭН) бар төртбұрышты ваннамен, 2 доғалы тұтқасы бар дөңгелек қимасы бар сыйымдылықпен, механикалық бекіткіші бар алынбалы қақпақпен, топсалы механизмі бар топсалы сегментпен, біріктірілген тұтқамен және шөмішке арналған тесікпен жабдықталған. шетіне. Ванна AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Басқару пульті арқылы қыздыру элементін қосу және температураны реттеу
- Бумен жылыту
- Ваннаға кіріктірілген су шүмегін пайдаланып су құю
- Толып кету жүйесі арқылы кәрізге суды автоматты түрде төгу
- "Құрғақ" қыздырудан қорғау
- Үстел үсті модуліне бекіту
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылықтың көлемі: 10 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 599 мм |
| Тереңдігі | 452 мм |
| Қуат | 0.63 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | GUSTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 100 °C-қа дейін |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 492 643 ₸


