
КАЙМАН ПГН-1500-02 ыстық сусындарға арналған сөре
- Бар
- Коды:284286
528 490 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыстық сусындарға арналған есептегіш KAYMAN ПГН-1500-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде электр қазандығын орналастыру және қосу, сондай-ақ жылытуды немесе салқындатуды қажет етпейтін тағамдар мен сусындарды көрсету үшін қолданылады. Модель персонал тарапынан 2 розеткамен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, науалар мен аяқтарға арналған бағыттаушы тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Модульдің төменгі бөлігінде ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған персонал тарапынан 1 сөре және купе есіктері бар бөлік
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1500х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1500х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1618х860х1090 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 148.3 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Бағыттаушы ені | 1500 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сусындарға арналған сөре |
- Бағасы: 528 490 ₸


