
Бейтарап есептегіш KAYMAN ДС-1500-02- О-Л
- Бар
- Коды:284318
542 439 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бейтарап есептегіш KAYMAN ДС-1500-02- О-Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде жылытуды немесе салқындатуды қажет етпейтін тағамдар мен сусындарды көрсету, сондай-ақ қосымша жабдықты орнату үшін қолданылады. Модель техникалық қызмет көрсету персоналы тарапынан 2 розеткамен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, науалар мен аяқтарға арналған бағыттаушы тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Модульдің төменгі бөлігінде ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған персонал тарапынан 1 сөре және купе есіктері бар бөлік
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1500х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1500х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1618х860х1094 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
- 1-бірақ, 2-ші немесе 3-ші деңгейлі сөре
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 152 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Бағыттаушы ені | 1500 мм |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | модуль бейтарап |
- Бағасы: 542 439 ₸


