
Бірінші курстарға арналған мармит KAYMAN GUSTO МР1.2-1370-02
- Бар
- Коды:311049
588 983 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген мармит KAYMAN GUSTO МР1.2-1370-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші тағамдары бар пеш үстіндегі ыдыстарды жылытуға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель 2 дөңгелек оттықпен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, тірек тіректері пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне алдыңғы және артқы тақтайшалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- 6 Позициялық айналмалы ажыратқыштары бар 2 термостат арқылы температураны реттеу
- Бесік жыры түріндегі ажыратқыш
- Жарықдиодты қыздыру индикаторлары
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың диаметрі: 220 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- 1-деңгейлі сөре GUSTO П-1-1370-02
- 2-деңгейлі сөре GUSTO П-2-1370-02
- Науаларға арналған бағыттаушы GUSTO НП-1370-02
- Тұғырлардың тұғырларына арналған жарықтандыру GUSTO ПСВ-1370-02
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GUSTO М1.2-1370-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 89.13 кг |
| Биіктігі | 815 мм |
| Тереңдігі | 788 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Серия | GUSTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 300 °C-қа дейін |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1370 мм |
- Бағасы: 588 983 ₸


