
Мармит екінші курстар KAYMAN МР2-1120-02- БІРГЕ
- Бар
- Коды:284220
567 976 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мармит екінші курстар KAYMAN МР2-1120-02- ЖО қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында PRESTO тарату желісінің бөлігі ретінде негізгі тағамдармен, гарнирлермен және соустармен бірге гастрономдарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель үстелдің үстіңгі тақтайына кіріктірілген 3 жылытқышы бар ванна бөлмесімен, термостатпен, науа бағыттағышымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ДСП парағымен нығайтылған, ванна, науалар мен аяқтарға арналған рельс тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеу
- Гастроэмкосттарды жылытудың құрғақ түрі
- GN 1/2 және GN1/3 пішіміндегі гастроэмкосттарды орнатуға арналған U-тәрізді тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы секіргіштер
- Модульдің төменгі бөлігінде ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған 1 сөре және купе есіктері бар бөлік
- Бағыттаушы табақтардың сырғуын жеңілдету үшін дөңес қалыптары бар тұтас бет болып табылады
- Бағыттаушы көрші модульдердің бағыттаушыларымен үздіксіз, тегіс бетті қалыптастыру үшін қосыла алады
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 970х510х180 мм
- Ваннаның сыйымдылығы: 3x GN 1/1 тереңдігі 150 мм-ге дейін
- Қыздыру элементтерінің қуаты: 3х0,3 кВТ
- Гастроэмкосттардың ең жоғары ұсталатын температурасы: 80 °С
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемі: 1120х315 мм
- Сәндік панельдің өлшемі: 1120х190 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1360х880х1090 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағыттаушы астындағы шам
- Аяқтарды резеңке дөңгелектерге ауыстыру
- 1-бірақ, 2-ші немесе 3-ші деңгейлі сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 97 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қуат | 0.95 кВТ |
| Бағыттауышкернеу | 220 Жылы |
| Серия | PRESTO |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 567 976 ₸


