
GASTRORAG JCX-9 аяқ киімді тазалауға арналған машина
- Бар
- Коды:188251
64 968 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JCX-9 аяқ киімді жылтырататын машина қонақүйлерде, кеңселерде, жеке үйлерде және пәтерлерде қолданылады. Модель аяқпен басқарылатын, аяқ киімді жылтыратуға арналған 2 щеткамен және диспенсері бар крем контейнерімен жабдықталған. Корпус эмальданған болаттан жасалған, табаны тазалауға арналған төсеніш матадан, щеткалар териленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс принципі: қайта-қысқа мерзімді
- Едендік модель
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Крем диспенсеріщеткалар саны | 2 |
| Қуат | 0.09 кВТ |
| Кернеу | 220В |
| Қолданылу саласы | кеңсе және қонақүй бөлмесі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 295 мм |
- Бағасы: 64 968 ₸


