
GASTRORAG JCX-12 аяқ киімді тазалауға арналған машина
- Бар
- Коды:121888
81 992 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JCX-12 аяқ киімді жылтырататын машина қонақүйлерде, кеңселерде, жеке үйлерде және пәтерлерде қолданылады. Модель аяқпен басқарылатын, тазалау щеткасымен, аяқ киімді жылтыратуға арналған 2 щеткамен және диспенсері бар крем контейнерімен жабдықталған. Корпусы эмальданған болаттан, табаны тазалауға арналған кілемше резеңкеден, щеткалар териленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс принципі: қайта-қысқа мерзімді
- Едендік модель
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 258 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қылқаламдар саны | 3 |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220В |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық, кеңселік және қонақ үйлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 81 992 ₸


