
VIATTO VA-JCX12 аяқ киімді тазалауға арналған машина
- Бар
- Коды:128387
80 480 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JCX12 аяқ киім тазалауға арналған машина қонақжайлылық кәсіпорындарында, химиялық тазалау және кір жуу орындарында, сондай-ақ үй жағдайында аяқ киімнің әртүрлі түрлерін тазалауға және жылтыратуға арналған. Модельде аяқты басқару жүйесі, аяқ киімді тазалауға арналған щетка, жылтыратуға арналған 2 щетка, табанды тазалауға арналған резеңке төсеніш және диспенсері бар крем контейнері бар. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 435х270х275 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қылқаламдар саны | 2 |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220В |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық, кеңселік және қонақ үйлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 80 480 ₸





